Galeria

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 385

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 673

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 851

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 467

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 252

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 449

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 397

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 344

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 93

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 227

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 300

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 827022 osoby
Ogląda nas: 7 osób
Serwis sponsoruje Net Partners

Lista uczestników rajdu

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Magdalena Wcisło Zamość
2 Robert Wcisło Zamość
3 Michał Tkaczyk Zamość
4 Justyna Mróz Zamość
5 Zbigniew Balicki Zwierzyniec
6 Kazimierz Wancisiewicz Siedliska
7 Paweł Rozbicki Biłgoraj
8 Wojciech Żerebiec Biłgoraj
9 Marek Dziedzic Gromada
10 Ireneusz Socha Zamość
11 Mariusz Suplicki Niedzieliska
12 Paweł Porębiak Lublin
13 Jarosław Tulikowski Chełm
14 Agnieszka Szczęch Frampol
15 Krzysztof Kimak Józefów
16 Paweł Buliński Biłgoraj
17 Jan Zarzycki Zamość
18 Łukasz Dargiel Biłgoraj
19 Artur Juszczak Chełm
20 Marek Konopka Tarnogród
21 Daniela Węglińska Majdan Stary
22 Janusz Kotyrba Krasnystaw
23 Ewa Kotyrba Krasnystaw
24 Leszek Siwiec Chełm
25 Robert Dżygało Chełm
26 Zbigniew Prędkowski Chełm
27 Wiesław Czajka Chełm
28 Dariusz Kretowicz Chełm
29 Edward Wojtal Siennica Różana
30 Jacek Wojciszyn Chełm
31 Dariusz Kominek Biłgoraj
32 Ireneusz Grabias Biłgoraj
33 PIOTR BULIŃSKI BIŁGORAJ
34 Andrzej Walczuk Chełm
35 Anna Gąsior Kijany 18
36 Michał Jakubowski BILGORAJ
37 Edmund Mroz Bilgoraj
38 Sławomir Odrzywolski Frampol
39 anna sokołowska lublin
40 Tomasz Kulik Zamość
41 Jakub Kulik Z
42 Magdalena Kulik Zamość
43 Wiesław Pachla Łęczna
44 Grażyna Sikora Łęczna
45 Andrzej Tadewicz Stare Chojno
46 Sławomir Kuchta Krasnystaw
47 PIOTR SZCZEPANIK JAROSŁAW
48 BARTŁOMIEJ SZCZEPANIK JAROSŁAW
49 WIKTORIA SZCZEPANIK JAROSŁAW
50 Piotr Zaborski Chełm
51 Joanna Pędzisz Lublin
52 Tomasz Dudek Lublin
53 Barbara Fryza Lublin
54 Wojciech Fryza Lublin
55 Mirosław Późniak Biłgoraj
56 Jacek Obszynski Biłgoraj
57 Ewa Wrzeszcz Krasnystaw
58 Ewa Kaczorek Szczebrzeszyn
59 Paweł Kaczorek Szczebrzeszyn
60 Czesław Kosowski Chełm
61 Zbigniew Bawoł Trawniki-kolonia
62 Radosław Skowron Skierbieszów
63 Stanislaw Haratym Krasnystaw
64 Henryk Glowacki Krasnystaw
65 Renata Glowacka Krasnystaw
66 Teresa Zurek Krasnystaw
67 Teresa Śliwińska Lublin
68 Dariusz Domański Chełm
69 Aneta Suplicka Niedzieliska
70 Dominik Zwolan Suchowola
71 Kamila Suplicka Niedzieliska
72 Krzysztof Lewczyk Świdnik
73 Wojciech Lewczyk Świdnik
74 Tomasz Ferens Biłgoraj
75 Ludmiła Lisowska Krasnystaw
76 Marek Słoboda Tomaszów Lubelski
77 Krzysztof Żaba Krasnystaw
78 Adam Saweczko JÓzefów
79 Irena Anielak Krasnystaw
80 Danuta Huss Krasnystaw
81 Sławomir Hus Krasnystaw