Galeria

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 385

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 673

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 851

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 467

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 252

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 449

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 397

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 344

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 93

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 227

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 300

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 827016 osób
Ogląda nas: 7 osób
Serwis sponsoruje Net Partners

Zapisy na rajd

Zapisy na X OGÓLNOPOLSKI ROZTOCZAŃSKI RAJD ROWEROWY „JASTRZĘBIA ZDEBRZ”

Pola do wypełnienia

Przeczytaj regulamin rajdu
Musisz zaakceptować regulamin rajdu aby wziąć nim w udział.

Akceptuję regulamin rajdu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora wyłącznie w celach związanych z organizacją rajdu oraz działalnością statutową Stowarzyszenia.

Wpisowe wynosi 10 zł płatne w dniu rajdu.
Osoby poniżej 18 roku życia proszone są o dostarczenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych.
Oświadczenie - zezwolenie opiekuna na udział niepełnoletnich

Trasy rajdu:

  • 1 - Biłgoraj KOSA 51,3 km: Plac Wolności 0,0 km - szlak czerwony i żółty –Rapy Dylańskie 7,1 km – Cyncynopol 3,8 km – szlak zielony Dyle 0,5 km – Kajetanówka 1,8 km – rzeka Gorajec kładka – Lipowiec Góra 4,5 km – Kawęczynek 9,1 km – Świniarki 7,1 km – skręt w prawo szlakiem konnym w kierunku Pożarki 3 km – w prawo w łącznik szlaków Czarna Perła - – Sąsiadka Grodzisko Sutiejsk 3 km – szlak Czarna Perła – Deszkowice 4,8 km – zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km

    Lista uczestników
  • 2 - Biłgoraj 62,4 km: Plac Wolności 0,0 km - szlak niebieski Jastrzębia Zdebrz – zalew Bojary 1,6 km – Wola Kątecka 9,9 km – Radzięcin 4,9 km – Sawina Góra 9,6 km - szlak zielony im. D Gorajskiego – Tłomska Góra – Smylowska Góra 5,8 – Góra Łysiec 1,6 km – Chłopków 5,4 km – Zaburze 3,0 km – Świniarki 3,2 km – skręt w lewo szlakiem konnym w kierunku Pożarki 3 km – w prawo w łącznik szlaków Czarna Perła - – Sąsiadka Grodzisko Sutiejsk 3 km – szlak Czarna Perła Deszkowice 4,8 km – zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km

    Lista uczestników
  • 3 - Biłgoraj 51,6 km: Plac Wolności 0,0 km - Rapy 2,7 km- Wola Mała 1,2 km – Leśną drogą pożarową do Dębinka 2,8 km – Bukownica Mała 2,8 km – Bukownica 1,2 km – Tereszpol MOR 3,7 km – Szozdy 4,9 km – Staw Echo 3,1 km – MOR Zwierzyniec 2,8km – Brody Małe 7,3 km – Brody Duże 3,7 km – MOR Marynówka 1,8 km– Bodaczów 2,7 km – Klemensów 2,9 km - Michalów 2,6 km – Dyszkowice 2,8 km – MOR Kulików 2,6 km

    Lista uczestników
  • 4 - Józefów - szlakiem GREEN VELO – grupa łączy się w MOR Zwierzyniec z grupą ze Zwierzyńca 45,1 km: MOR Józefów 0,0 km – Brzeźiny 3,9 km – Górecko Stare 2 km – Florianka 4,4 km – Staw Echo 5,6 km – MOR Zwierzyniec 2,8 – Brody Małe 7,3 km – Brody Duże 3,7 km – MOR Marynówka 1,8 km– Bodaczów 2,7 km – Klemensów 2,9 km - Michalów 2,6 km – Dyszkowice 2,8 km – MOR Kulików 2,6 km

    Lista uczestników
  • 5 - Szczebrzeszyn 27,3 km: Szczebrzeszyn Rynek 0,0 km – szlak Czarnej Perły – Deszkowice I 6,5 km – szlak niebieski – Michalów 5,8 km– Deszkowice II 2,3 km – Nielisz 6,2 km – Grobla 1,6 km – Nawóz 1,4 km – Kulików MOR 3,5 km.

    Lista uczestników
  • 7 - Zamość 32,5 km: Zamość Rynek Wielki 0,0 km - Cmentarz komunalny 3,6 km - Siedliska 4,3 km - Zarudzie Kol. 5,2 km - Deszkowice Drugie 5,7 km - Leśniczówka Nowiny 3,2 km - Nielisz 4,2 km - Grobla 1,6 km – Nawóz 1,4 km – Kulików MOR 3,5 km

    Lista uczestników
  • 8 - Zamość 43,1 km: Zamość Rynek Wielki 0,0 km - ul. Rolnicza 3,0 km - Płoskie rozdzielnia 7 km - Kąty Drugie 2,7 - szlak "A. Wachniewskiej" zielony 3,3 km - szlak "Partyzancki" czerwony 6,2 km - Szczebrzeszyn 5,3 km - Rozłopy 5,1 km - Deszkowice Pierwsze 1,4 km– zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km

    Lista uczestników
  • 9 - Goraj – grupa łączy się z grupami z Radecznicy i Frampola w miejscowości Chłopków 40 km: Goraj Rynek - szlak zielony – Sawina Góra 3 km - Zastawie 1 km - Tłomska Góra - Smylowska Góra 5,8 km – Góra Łysiec 1,6 km - Chłopków Stok 5,4 km - Zaburze 3 km - Świniarki 3,2 km – skręt w lewo szlakiem konnym w kierunku Pożarki 3 km – w prawo w łącznik szlaków Czarna Perła – Sąsiadka Grodzisko Sutiejsk 3 km – szlak Czarna Perła – Deszkowice 4,8 km – zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km

    Lista uczestników
  • 10 - Frampol grupa łączy się z grupami z Radecznicy i Goraja w miejscowości Chłopków 43,2 km: Frampol Rynek - szlak Czarna Perła - wieża widokowa Góra Kopyczyna 5 km - Radzięcin 1,5 km - Teodorówka 5,5 km -Komodzianka 2,5 km - Chłopków Wygon 3,6 km - Chłopków Stok 1,5 km - szlak zielony – Zaburze 3 km - Świniarki 3,2 km – skręt w lewo szlakiem konnym w kierunku Pożarki 3 km – w prawo w łącznik szlaków Czarna Perła - – Sąsiadka Grodzisko Sutiejsk 3 km – szlak Czarna Perła – Deszkowice 4,8 km – zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km

    Lista uczestników
  • 11 - Radecznica grupa łączy się z grupami z Goraja i Frampola w miejscowości Chłopków 29 km: Radecznica Urząd Gminy 0,0 km – szlak Czarna Perła - Latyczyn 2,6 km - Chłopków Stok 2,8 km - Zaburze 3 km - Świniarki 3,2 km – skręt w lewo szlakiem konnym w kierunku Pożarki 3 km – w prawo w łącznik szlaków Czarna Perła - – Sąsiadka Grodzisko Sutiejsk 3 km – szlak Czarna Perła Deszkowice 4,8 km – zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km

    Lista uczestników
  • 12 - Wilkołaz grupa łączy się z grupą z Radecznicy w Radecznicy 83,5 km: Wilkołaz - Zakrzówek – Tarnawka – Wysokie – Tarnawa Duża – Turobin – Gruszka Zaporska – Radecznica 54,5 km – szlak Czarna Perła - Latyczyn 2,6 km - Chłopków Stok 2,8 km - Zaburze 3 km - Świniarki 3,2 km- – skręt w lewo szlakiem konnym w kierunku Pożarki 3 km – w prawo w łącznik szlaków Czarna Perła - – Sąsiadka Grodzisko Sutiejsk 3 km - Deszkowice 4,8 km – zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km

    Lista uczestników
  • 13 - Krasnystaw – szlakiem Green Velo 36,2 km: Krasnystaw 0,0km – wzdłuż rzeki Wieprz szlak Green Velo – Romanów 9,5 km – Ostrzyca 3,0 km – do ul. Krakowskie Przedmieście,Tarnogóra 1,1 km - Wirkowice Pierwsze 4,4 km– Staw Naokowski 7,4 - Grobla 2,3 km – Nawóz 1,4 km – Kulików MOR 3,5 km

    Lista uczestników
  • 14 - Chełm – szlakiem Green Velo start w sobotę 81,4 km: Chełm Plac dr. E. Łuczkowskiego 0,0 km – szlak Green Velo – Weremowice 10,5 km – Stare Depułtycze 4,6 km – Zagroda 5,4 km – Kozieniec 1,6 km – MOR Siennica Różana 8,9km – Łany 8,3 km – MOR Krasnystaw 9,5 km – szlak Green Velo - wzdłuż rzeki Wieprz – Romanów 9,5 km – Ostrzyca 3,0 km – do ul. Krakowskie Przedmieście, Tarnogóra 1,1 km - Wirkowice Pierwsze 4,4 km– Staw Naokowski 7,4 - Grobla 2,3 km – Nawóz 1,4 km – Kulików MOR 3,5 km

    Lista uczestników

Lista uczestników:

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Magdalena Wcisło Zamość
2 Robert Wcisło Zamość
3 Michał Tkaczyk Zamość
4 Justyna Mróz Zamość
5 Zbigniew Balicki Zwierzyniec
6 Kazimierz Wancisiewicz Siedliska
7 Paweł Rozbicki Biłgoraj
8 Wojciech Żerebiec Biłgoraj
9 Marek Dziedzic Gromada
10 Ireneusz Socha Zamość
11 Mariusz Suplicki Niedzieliska
12 Paweł Porębiak Lublin
13 Jarosław Tulikowski Chełm
14 Agnieszka Szczęch Frampol
15 Krzysztof Kimak Józefów
16 Paweł Buliński Biłgoraj
17 Jan Zarzycki Zamość
18 Łukasz Dargiel Biłgoraj
19 Artur Juszczak Chełm
20 Marek Konopka Tarnogród
21 Daniela Węglińska Majdan Stary
22 Janusz Kotyrba Krasnystaw
23 Ewa Kotyrba Krasnystaw
24 Leszek Siwiec Chełm
25 Robert Dżygało Chełm
26 Zbigniew Prędkowski Chełm
27 Wiesław Czajka Chełm
28 Dariusz Kretowicz Chełm
29 Edward Wojtal Siennica Różana
30 Jacek Wojciszyn Chełm
31 Dariusz Kominek Biłgoraj
32 Ireneusz Grabias Biłgoraj
33 PIOTR BULIŃSKI BIŁGORAJ
34 Andrzej Walczuk Chełm
35 Anna Gąsior Kijany 18
36 Michał Jakubowski BILGORAJ
37 Edmund Mroz Bilgoraj
38 Sławomir Odrzywolski Frampol
39 anna sokołowska lublin
40 Tomasz Kulik Zamość
41 Jakub Kulik Z
42 Magdalena Kulik Zamość
43 Wiesław Pachla Łęczna
44 Grażyna Sikora Łęczna
45 Andrzej Tadewicz Stare Chojno
46 Sławomir Kuchta Krasnystaw
47 PIOTR SZCZEPANIK JAROSŁAW
48 BARTŁOMIEJ SZCZEPANIK JAROSŁAW
49 WIKTORIA SZCZEPANIK JAROSŁAW
50 Piotr Zaborski Chełm
51 Joanna Pędzisz Lublin
52 Tomasz Dudek Lublin
53 Barbara Fryza Lublin
54 Wojciech Fryza Lublin
55 Mirosław Późniak Biłgoraj
56 Jacek Obszynski Biłgoraj
57 Ewa Wrzeszcz Krasnystaw
58 Ewa Kaczorek Szczebrzeszyn
59 Paweł Kaczorek Szczebrzeszyn
60 Czesław Kosowski Chełm
61 Zbigniew Bawoł Trawniki-kolonia
62 Radosław Skowron Skierbieszów
63 Stanislaw Haratym Krasnystaw
64 Henryk Glowacki Krasnystaw
65 Renata Glowacka Krasnystaw
66 Teresa Zurek Krasnystaw
67 Teresa Śliwińska Lublin
68 Dariusz Domański Chełm
69 Aneta Suplicka Niedzieliska
70 Dominik Zwolan Suchowola
71 Kamila Suplicka Niedzieliska
72 Krzysztof Lewczyk Świdnik
73 Wojciech Lewczyk Świdnik
74 Tomasz Ferens Biłgoraj
75 Ludmiła Lisowska Krasnystaw
76 Marek Słoboda Tomaszów Lubelski
77 Krzysztof Żaba Krasnystaw
78 Adam Saweczko JÓzefów
79 Irena Anielak Krasnystaw
80 Danuta Huss Krasnystaw
81 Sławomir Hus Krasnystaw