Galeria

Informacja

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

X Rajd Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2017-09-12
Wyświetleń: 56

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 404

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 722

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 865

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 483

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 264

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 463

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 421

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 353

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 99

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 245

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 320

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 917287 osób
Ogląda nas: 1 osoba
Serwis sponsoruje Net Partners

Lista uczestników rajdu

Chełm – szlakiem Green Velo start w sobotę 81,4 km Chełm Plac dr. E. Łuczkowskiego 0,0 km – szlak Green Velo – Weremowice 10,5 km – Stare Depułtycze 4,6 km – Zagroda 5,4 km – Kozieniec 1,6 km – MOR Siennica Różana 8,9km – Łany 8,3 km – MOR Krasnystaw 9,5 km – szlak Green Velo - wzdłuż rzeki Wieprz – Romanów 9,5 km – Ostrzyca 3,0 km – do ul. Krakowskie Przedmieście, Tarnogóra 1,1 km - Wirkowice Pierwsze 4,4 km– Staw Naokowski 7,4 - Grobla 2,3 km – Nawóz 1,4 km – Kulików MOR 3,5 km
UWAGA START W SOBOTĘ więcej informacji na www.forum.rowerowychelm.pl
2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Jarosław Tulikowski Chełm
2 Artur Juszczak Chełm
3 Leszek Siwiec Chełm
4 Robert Dżygało Chełm
5 Zbigniew Prędkowski Chełm
6 Wiesław Czajka Chełm
7 Dariusz Kretowicz Chełm
8 Edward Wojtal Siennica Różana
9 Jacek Wojciszyn Chełm
10 Andrzej Walczuk Chełm
11 Andrzej Tadewicz Stare Chojno
12 Piotr Zaborski Chełm
13 Dariusz Domański Chełm
14 Marek Chodoń Chełm
15 Tadeusz Ciebiera Chełm
16 Marcin Dadas Chełm
17 Kszysztof Turek Chełm
18 Piotr Bondyra Lublin
19 Patrycja Bondyra Lublin
20 Danuta Węgorek Chełm
21 Mariusz Węgorek Chełm
22 Grzegorz Ożarowski Chełm
23 Iwona Kisiel Tałaj Chełm
24 Wiesław Tałaj Chełm
25 Wiesław Golan Kanie-Stacja