Galeria

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

X Rajd Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2017-09-12
Wyświetleń: 50

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 403

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 711

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 865

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 481

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 264

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 463

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 420

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 352

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 99

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 244

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 320

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 887681 osób
Ogląda nas: 2 osoby
Serwis sponsoruje Net Partners

Lista uczestników rajdu

Goraj – grupa łączy się z grupami z Radecznicy i Frampola w miejscowości Chłopków 40 km Goraj Rynek - szlak zielony – Sawina Góra 3 km - Zastawie 1 km - Tłomska Góra - Smylowska Góra 5,8 km – Góra Łysiec 1,6 km - Chłopków Stok 5,4 km - Zaburze 3 km - Świniarki 3,2 km – skręt w lewo szlakiem konnym w kierunku Pożarki 3 km – w prawo w łącznik szlaków Czarna Perła – Sąsiadka Grodzisko Sutiejsk 3 km – szlak Czarna Perła – Deszkowice 4,8 km – zjazd ze szlaku Czarna Perła , dojazd do niebieskiego szlaku 3,8 km – szlak niebieski – MOR Kulików 2,8 km
2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 MAŁGORZATA MALEC GORAJ
2 PIOTR MALEC GORAJ
3 Eliza Widz Jagusztyn Goraj
4 Tomasz Jagusztyn Goraj
5 Wojciech Wyrostek Goraj
6 Andrzej Sokół Wólka Abramowska
7 Marzena Witko Goraj
8 Jarosław Kapica Wólka Abramowska
9 Agnieszka Pić Goraj
10 Marta Wykrętek Goraj
11 Waldemar Wykrętek Goraj
12 Agnieszka Sykuła Goraj
13 Piotr Sykuła Goraj
14 Barbara Kotlik Goraj
15 Dorota Hawryło Goraj
16 Robert Oleszczuk Goraj
17 Marcin Kufel Gródki Drugie
18 Andrzej Taradyś Gródki pierwsze
19 Paweł Najda Goraj
20 Andrzej Fiedurek Goraj
21 Marek Szaruga Jastków
22 Krzysztof Basiak Janów Lubelski
23 Bartłomiej Siemczyk Janów Lubelski
24 Damian Kańczukowski Janów Lubelski
25 Tomasz Pąk Zagrody
26 Wojciech Kondrat Zagrody
27 Katarzyna Kondrat Zagrody