Galeria

Informacja

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

X Rajd Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2017-09-12
Wyświetleń: 149

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 422

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 791

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 900

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 510

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 288

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 489

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 1774

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 1080

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 115

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 264

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 358

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 1020330 osób
Ogląda nas: 3 osoby
Serwis sponsoruje Net Partners

Lista uczestników rajdu

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Janusz Kotyrba Krasnystaw
2 Ewa Kotyrba Krasnystaw
3 Ewa Wrzeszcz Krasnystaw
4 Krzysztof Wrzeszcz Krasnystaw
5 Katarzyna Weremczuk Krasnystaw
6 Sebastian Weremczuk Krasnystaw
7 Ludmiła Lisowska Krasnystaw
8 Monika Chachaj Krasnystaw
9 Mariusz Sieńczyk Krasnystaw
10 Irena Głowacka Krasnystaw
11 Henryk Głowacki Krasnystaw
12 Stanisław Haratym Krasnystaw
13 Magdalena Wielecka Krasnystaw
14 Teresa Śliwińska Lublin
15 Barbara Blicharz Biłgoraj
16 Jacek Blicharz Biłgoraj
17 Piotr Buliński Biłgoraj
18 Paweł Buliński Biłgoraj
19 Grzegorz Margol Szczebrzeszyn
20 Maria Sakowicz Mokre
21 Marek Sakowicz Mokre
22 Artur Jarszak Puchaczów
23 Grzegorz Faryna Biłgoraj
24 Wioletta Hałas Rejowiec Fabryczny
25 Sławomir Hałas Rejowiec Fabryczny
26 Henryk Litwin Krasnystaw
27 Wojciech Palka Biłgoraj
28 Piotr Kaźmierczak Biłgoraj
29 Kazimierz Pałubski Lublin
30 Barbara Suszek Lublin
31 Dariusz Suszek Lublin
32 Andrzej Kotyrba Rudnik
33 Szczepan Olchowski Krasnystaw
34 Edmund Mróz Biłgoraj
35 Paweł Porębiak Lublin
36 Jacek Obszynski Biłgoraj
37 Marian Łubiarz Tereszpol Zaorenda
38 Sławomir Kuchta Krasnystaw
39 Jan Tworek Majdan Nowy
40 Andrzej Jajus Zamość
41 Jerzy Skwarek Kolonia Sól
42 Marian Janczura Lubaczów
43 Irena Janczura Lubaczów
44 Hubert Michałek Lublin
45 Tomasz Król Biłgoraj
46 Arleta Waniowska Zamość
47 Tomasz Rabiej Biłgoraj
48 Piotr Adamek Majdan Nowy
49 Tomasz Dec Biłgoraj
50 Jacek Kostrubiec Biłgoraj
51 JACEK KROP Zamość
52 Robert Żwirski Biłgoraj
53 Renata Osuch Biłgoraj
54 Tomasz Osuch Biłgoraj
55 Maciej Osuch Biłgoraj
56 Michał Jakubowski BILGORAJ
57 Leszek Łata Krasnystaw
58 Paweł Niedźwiedź Machnów Stary
59 Sylwia Nowosad Machnów Stary
60 Justyna Kotyrba Lublin
61 Piotr Kotyrba Lublin
62 Agata Szewczyk Krasne
63 Joana Sokołowska Lublin
64 Józef Szewczyk Krasne
65 Katarzyna Szewczyk Krasne
66 Piotr sawecki zakrzowek
67 Marian Micyk ogale
68 Wanda Micyk Rogale
69 Piotr Bednarczyk Niedrzwica Duża
70 Jerzy Krawiec Lublin
71 Łukasz Rzewnicki Bieniewice
72 Michał Kołodziej Biłgoraj
73 Andrzej Książek Wola Radzięcka
74 Jan Zarzycki Zamość
75 Mariusz Suplicki Niedzieliska
76 Mateusz Huk Zamość
77 Katarzyna Huk Zamość
78 Tomasz Kulik Zamość
79 Jakub Kulik Zamość
80 Robert Wcisło Zamość
81 Jarosław Zubala Biłgoraj
82 Artur Pieczykolan Zamość
83 Nataniel Woźniak Biłgoraj
84 Bartłomiej Ziarkiewicz Zamość
85 Rafał Wyroślak Teodorówka
86 jan franczak bilgoraj
87 Tadeusz Furmanek Radecznica
88 Maria Furmanek Radecznica
89 Czesław Kosowski Chełm
90 Janusz Kapecki Szczebrzeszyn
91 Andrzej Ciosmak Biłgoraj
92 Renata Pożdzik Sąsiadka
93 Mieczysław Trela Lublin
94 Iwona Polakowska Lublin
95 Michał Chojniak Zamość
96 Henryk Tytoń Biłgoraj
97 DANUTA CZYŻEWSKA ŁĘCZNA
98 WIESŁAW CZYŻEWSKI ŁĘCZNA
99 Maciej Szczur Sól
100 Ryszard Korniak Biłgoraj
101 Agata Kudełko Zamość
102 Maria Jachtoma Zamość
103 Lucyna Swatowska Mełgiew
104 Wojciech Swatowski Mełgiew
105 Tadeusz Ogrodnik Lublin
106 Sławomir Kiełbasa Majdan Gromadzki
107 Monika Kiełbasa Majdan Gromadzki
108 Anna Sędłak Korytków Duży
109 Grzegorz Pelc Lubycza Królewska
110 Jakub Pelc Lubycza Królewska
111 Paweł Rozbicki Biłgoraj
112 jarosław Piskorski Księżpol
113 Bogumił Potocki Księżpol
114 Henryk Gzik Dzwola
115 Marek Orłowski Chełm
116 HENRYK STAŃCZYK PULCZYNÓW
117 WIESŁAWA STAŃCZYK PULCZYNÓW
118 Mariusz Kowalczuk Józefów
119 Lucjan Kowalczuk Józefów
120 Grzegorz Szmołda Księżpol
121 Waldemar Witkowwski Lublin
122 Tomasz Pańczyk Szczebrzeszyn
123 Adam Jamontt Lublin
124 Jolanta Król Biłgoraj
125 Dorota Łapińska radecznica
126 Jerzy Kaczmarski Lublin
127 Janusz Strykowski Frampol
128 Marek Słoboda Tomaszów Lubelski
129 Kazimierz Adamek Biłgoraj
130 Andrzej Mitura Lubycza Królewska
131 Dorota Barc Lubycza Królewska
132 Daniela Węglińska Majdan Stary
133 Marek Konopka Tarnogród
134 Agata Czajka Stara Wieś
135 Tadeusz Czajka Stara Wieś
136 Julia Czajka Stara Wieś
137 Rafał Czajka Stara Wieś
138 Edmund Woś Świdnik
139 Aniela Suszko Stegna
140 Sebastian Pawelczyk Nielisz
141 Józef Kita Biłgoraj
142 Mirosław Bury Biłgoraj
143 Piotr Siembida Biłgoraj
144 URSZULA PIECZYKOLAN RADECZNICA
145 MILENA PIECZYKOLAN RADECZNICA
146 LIDIA KUCHARSKA RADECZNICA
147 JULIA KUCHARSKA RADECZNICA
148 Przemysław Gulak Biłgoraj
149 KACPER KUCHARSKI RADECZNICA
150 Barbara Kotlik Goraj
151 Henryk Marczak Płusy
152 Agnieszka Chwiejda Radecznica
153 Albert Chwiejda Radecznica
154 Wioletta Kwapisz Radecznica
155 Patrycja Kwapisz Radecznica
156 Leszek Babiarz Smugi
157 Sebastian Słotwiński Smugi
158 Jacek Wójtowicz Wilkołaz
159 Krystyna Witkowska Kraśnik
160 Jaroslaw Patro Bilgoraj
161 Marzena Piejak Biłgoraj
162 TADEUSZ DZIKOŃ BIŁGORAJ
163 Małgorzata Bryła Biłgoraj
164 Grzegorz Pyziak Zamość
165 Monika Grabowska Lublin
166 Renata Czerw Biłgoraj
167 Tomasz Suszyna Zamość
168 Łukasz Dargiel Biłgoraj
169 Paweł Koman Bortatycze-Kolonia
170 Wojciech Adamski Biłgoraj
171 Jakub Galewski Zamość
172 Adam Śmieciuch Księżpol
173 WIESŁAW KOWALCZUK ZAMOŚĆ
174 Mariusz Chmielewski Latyczyn
175 Lucyna Chmielewska Latyczyn
176 Paulina Chmielewska Latyczyn
177 Wojciech Drozdowski Majdan Nowy
178 Eryk Łoński Biłgoraj
179 Sebastian Łoński Biłgoraj
180 Agata Łońska Biłgoraj
181 Jerzy Bednarz Szczebrzeszyn
182 Agnieszka Bednarz Szczebrzeszyn
183 Damian Bida Gródki Drugie
184 Jacek Głowala Kondraty
185 ANDRZEJ TARADYŚ GRÓDKI PIERWSZE
186 Marcin Kufel Turobin
187 Filip Frąk Lublin
188 Agnieszka Krukowska Frąk Lublin
189 Maciej Kusy Biłgoraj
190 Ewa Kusy Biłgoraj
191 Paweł Kusy Biłgoraj
192 Dominik Zwolan Suchowola
193 Adam Wilczak Stalowa Wola
194 Szymon Wilczak Stalowa Wola
195 Karolina Wilczak Stalowa Wola
196 Magdalena Wilczak Stalowa Wola
197 Anna Pinczyńska Rapa Biłgoraj
198 Andrzej Rapa Biłgoraj
199 Wojciech Wyrostek Goraj
200 Marian Maziarz Biłgoraj
201 Piotr Magoch Bilgoraj
202 Krzysztof Droździel Biłgoraj
203 Rajmund Mazurek Biłgoraj
204 Andrzej Dziaduszek Zamosc
205 Jan Lewandowski Krasnystaw
206 Rafał Czuwara Skokówka
207 Mariusz Danielczuk Rejowiec
208 Ewa Zając Biłgoraj
209 Daniel Słowik Rzeszów
210 Dariusz Pyzio Księżpol
211 Alicja Majkut Zamość
212 Tadeusz Waniowski Zamość
213 Janusz Pach Zamość
214 Janusz Wójcik Biłgoraj
215 Edward Polak Chłopków
216 Zbigniew Bednarz Biłgoraj
217 Emilia Kapka Polanowska Biłgoraj
218 Aneta Kowalczyk Radecznica
219 Krzysztof Kot Radecznica
220 Marek Kamiński ZAMOŚĆ
221 Iwona Budziło Sułowiec
222 Leszek Budziło Sułowiec
223 Jacek Metner Biłgoraj
224 agnieszka tutka kolonia Sól
225 natalia tutka kolonia Sól
226 Robert Oleszczuk Goraj
227 Alicja Wiatrowska Szczebrzeszyn
228 ANNA ŻEREBIEC MAJDAN STARY
229 Dawid Ziemian Zamość
230 Bartosz Ziemian Zamośc
231 Iwona Ziemian Zamość
232 Henryk Ziemian Zamość
233 Jarosław Świtała Biłgoraj
234 Wojciech Kniaź Majdan Nowy
235 Tadeusz Szabat lublin
236 Tomasz Dudek Lublin
237 Joanna Pędzisz Lublin
238 Zbigniew Madej Biłgoraj
239 Marek Łoński Biłgoraj
240 Marcel Dziewulski Biłgoraj
241 Paweł Gilas Biłgoraj
242 EWA JASKUŁA Radecznica
243 Dorota Gąsior Gaj Gruszczański
244 Gracjan Opiela Biłgoraj
245 Jolanta Buczek Biłgoraj
246 Jerzy Buczek Biłgoraj
247 Mirosław Późniak Biłgoraj
248 Tomasz Ferens Bilgoraj
249 Eugeniusz Kornak Biłgoraj
250 Marek Habza Frampol
251 Małgorzata Habza Frampol
252 Michał Habza Frampol
253 Dawid Habza Frampol
254 Maciej Łapiński Radecznica
255 Sylwia Pilarek Radecznica
256 Marcin Zymon Radecznica
257 Łukasz Dąbrowski Biłgoraj
258 Antoni Zymon Radecznica
259 Miłosz Zymon Radecznica
260 Grzegorz Charkot Gorajec
261 Barbara Charkot Gorajec
262 Damian Charkot Gorajec
263 Barbara Berdzik Adamek Majdan Nowy
264 MARZENA JEZIERSKA Radecznica
265 Ewa Miszczak Krasnystaw
266 Aleksander Miszczak Krasnystaw
267 Małgorzata Bosy Zamość
268 Grzegorz Wojdaszka Lublin
269 Mariusz Machlarz Motycz
270 Jan KACZOR Biłgoraj
271 Bartłomiej Chmielewski Lublin
272 Leszek Blicharz Biłgoraj
273 Sławomir Myszak Biłgoraj
274 Dorota Tutka Gorajec
275 Franciszek Tutka Gorajec
276 Tadeusz Klosek Bilgoraj
277 BOGDAN GARBACZ BIŁGORAJ
278 Dariusz Sokołowski Lublin
279 Ireneusz Grabias Biłgoraj
280 Wojtek Miksza Radzięcin
281 Bartłomiej Koman Biłgoraj
282 Marta Biczak Szczebrzeszyn, Polska
283 Ania Biczak Szczebrzeszyn, Polska
284 Michał Magoch Biłgoraj
285 Wiesław Gzik Dzwola
286 Stanisław Wcisło Radecznica
287 Zbigniew Wyłupek Latyczyn
288 Andrzej Jezierczuk Biłgoraj
289 Krzysztof Złotnik Podstary Zamość
290 Basia Winnnicka Biłgoraj
291 Tomasz Winnicki Biłgoraj
292 Mariusz Muda Biłgoraj
293 Maksymilian Muda Biłgoraj
294 Maciej Muda Biłgoraj
295 Michał Fedczyszyn Zamość
296 Jolanta Łagowska Zamość
297 Krzysztof Maksio Zamość
298 Agnieszka Chwiejda Radecznica
299 WOJCIECH OSTROWSKI KOMODZIANKA
300 Marek Kopacz Biłgoraj
301 Krzysztof Zarębski Krasnystaw
302 Piotr Stec Biszcza
303 Dawid Gzik Dzwola
304 Marta Kazimierowicz Wola Mała
305 Kamil Kazimierowicz Wola Mała
306 Grażyna Firek Zamość
307 Krzysztof Mazur Kraśnik
308 Rafal Rzeznik Ruda Solska
309 Damian Madej Rzeszów
310 Marta Samulak Szczebrzeszyn
311 Leszek Woźniacki Lublin
312 Małgorzata Koprowska Zamość
313 Grzegorz Miksza Radzięcin
314 Kacper Koprowski Zamość
315 Lucjan Klimek Biłgoraj
316 Angelina Winiarska Zamość
317 Anna Kiełbasa Goraj
318 Artur Kłodnicki Biłgoraj
319 Michał Świerszcz Biłgoraj
320 Antoni Świerszcz Biłgoraj
321 Małgorzata Oziemczuk Zamość
322 Mirosław Dudko Biłgoraj
323 EWA Dudko Biłgoraj
324 Dorota Hawryło Goraj
325 Jan Jabłoński Tarnogród
326 PIOTR STRZAŁKA BIŁGORAJ
327 TADEUSZ IWAŃCZYK KOLONIA SÓL
328 PIOTR IWAŃCZYK BIŁGORAJ
329 Robert Mach Biłgoraj
330 Szymon Małecki Lubycza Królewska
331 Sławomir Sidor Biłgoraj
332 Dariusz Kominek Biłgoraj
333 Aleksander Wróbel Wielącza
334 Paweł Mazur Biłgoraj
335 Józef Dziewulski Biłgoraj
336 Janusz Fus Bilgoraj
337 Mirosław Jakowiecki Zwierzyniec
338 Wojciech Miś Biłgoraj
339 Wiesłąw Łopuszyński Zamość
340 wiesław szumski zagrody
341 KRZYSZTOF FERENC SĄSIADKA
342 Tomasz Horecki Bilgoraj
343 Leszek Chwiejda Radecznica
344 Jarosław Jamontt Lublin
345 Jerzy Małek Biłgoraj
346 Jacek Kwiatowski Frampol
347 Jacek Dworak Lublin
348 Dariusz Rysak Częstochowa
349 Anna Rajtar Zamość
350 Paweł Kupiec biłgoraj
351 Jakub Kupiec biłgoraj
352 Janusz Kraczek Łukowa
353 Michał Bączek Biłgoraj
354 Zbigniew Buczek Biłgoraj
355 Grzegorz Pukało Biłgoraj
356 Jacek Kobel Korztkow .D
357 Michalina Kobel Korztkow .D
358 Michał Pukało BIŁGORAJ
359 Rafał Pukało BIŁGORAJ
360 SŁAWOMIR WILCZAK BIŁGORAJ