Galeria

Informacja

Zapisy

Mapy

Tablice odległości

Prasa i media

Materiały audio

Materiały video

X Rajd Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2017-09-12
Wyświetleń: 67

VII Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2014-09-19
Wyświetleń: 404

Szlak rowerowy Czarna Perła

Dodane: 2012-12-03
Wyświetleń: 732

IV Ogólnopolski Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Dodane: 2011-09-27
Wyświetleń: 865

Film z III Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 485

Film z MTB

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 265

Relacja z III rajdu Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 465

Film z II Roztoczańskiego rajdu rowerowego

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 1774

Film z rajdu

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 1080

Prezentacja Sitarska

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 102

Wieści Biłgorajskie

Dodane: 2010-12-09
Wyświetleń: 245

Film z budowy trasy Jastrzębia Zdebrz

Dodane: 2010-11-19
Wyświetleń: 326

Ankiety

Statystyki

Odwiedziło nas: 923564 osoby
Ogląda nas: 1 osoba
Serwis sponsoruje Net Partners

Zapisy na rajd

Zapisy na XI OGÓLNOPOLSKI ROZTOCZAŃSKI RAJD ROWEROWY „JASTRZĘBIA ZDEBRZ”

Pola do wypełnienia

Przeczytaj regulamin rajdu
Musisz zaakceptować regulamin rajdu aby wziąć nim w udział.

Akceptuję regulamin rajdu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora wyłącznie w celach związanych z organizacją rajdu oraz działalnością statutową Stowarzyszenia.

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Przyjaciół Roztocza Jastrzębia Zdebrz, ul. Kościuszki 15, 23-400 Biłgoraj, KRS: 0000308746, NIP: 9182106587, REGON: 060380183, telefon: 84 686 15 16, e-mail: kapica@roztoczezachodnie.pl

Dane wpisane w formularzu zapytania przetwarzane będą w celu wynikającym z funkcji formularza. Podanie danych w formularzu zapytania jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwi Pani/Panu przesłanie do nas zapytania. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce prywatności »

Wpisowe wynosi 20 zł płatne w dniu rajdu. Opłaty mogą być wnoszone:

  • w siedzibie Stowarzyszenia,
  • u kierowników poszczególnych grup,
  • przelewem na konto (przelew najpóźniej do 06.09.2018)
    Bank Spółdzielczy w Biłgoraju 77 9602 0007 0001 7162 2000 0001 z dopiskiem OPŁATA STARTOWA RAJD 2018 wraz z Imieniem i nazwiskiem uczestnika oraz numerem trasy (np. OPŁATA STARTOWA RAJD 2018 JAN KOWALSKI II).

Osoby poniżej 18 roku życia proszone są o dostarczenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych.
Oświadczenie - zezwolenie opiekuna na udział niepełnoletnich

Trasy rajdu:

  • 1 - Biłgoraj KOSA 35,84 km: Plac Wolności 0,0 km - szlak czerwony i żółty –Rapy Dylańskie 7,1 km – Cyncynopol 3,8 km – szlak zielony Dyle 0,5 km – Kajetanówka 1,8 km – rzeka Gorajec kładka – Lipowiec Góra 4,5 km – Kawęczynek 9,1 km- Stadnina koni Gorajec Zagroble 2,83 km –szlak Czarna Perła– Las Cetnar 6,21 km

    Lista uczestników
  • 2 - Biłgoraj 54,24 km : Plac Wolności 0,0 km - szlak niebieski Jastrzębia Zdebrz – zalew Bojary 1,6 km – Wola Kątecka 9,9 km – Radzięcin 4,9 km – Sawina Góra 9,6 km - szlak zielony im. D Gorajskiego – Tłomska Góra – Smylowska Góra 5,8 – Góra Łysiec 1,6 km – Chłopków 5,4 km – Zaburze 3,0 km – Świniarki 7,1 km- szlak zielony – Las Cetnar 5,34 km

    Lista uczestników
  • 3 - Biłgoraj 36,9 km: Plac Wolności 0,0 km - Rapy 2,7 km- Wola Mała 1,2 km – Leśną drogą pożarową do Dębinka 2,8 km – Bukownica Mała 2,8 km – Bukownica 1,2 km – Tereszpol MOR 3,7 km – Szozdy 4,9 km – Staw Echo 3,1 km – MOR Zwierzyniec 2,8km – Żurawnica 5,1km- szlak Czarna Perła- Topólcza 2,5km- Las Cetnar 4,1km

    Lista uczestników
  • 4 - Józefów - szlakiem GREEN VELO – grupa łączy się w MOR Zwierzyniec z grupą ze Zwierzyńca 33,4 km: MOR Józefów 0,0 km – Brzeziny 3,9 km – Górecko Stare 2 km – Florianka 4,4 km – Staw Echo 5,6 km – Wieża widokowa Tartaczna Góra Zwierzyniec 3,6 km- Karczma Młyn Zwierzyniec 2,2 km – Żurawnica 5,1 km- szlak Czarna Perła- Topólcza 2,5km- Las Cetnar 4,1km
    Podczas postoju z Zwierzyńcu istnieje możliwość zmiany grupy, na bardziej zaawansowaną VIII Zamość po wcześniejszym poinformowaniu kierownika grupy Pana Roberta oraz kierownika grupy

    Lista uczestników
  • 5 - Szczebrzeszyn 27,3 km : Szczebrzeszyn- Brody Duże 3,25km- Marynówka 1,89km- Niedzieliska 2,78km- Kąty Pierwsze 3,53km- Pod lasem 1km- Kąty Drugie 2,92km- Kąty 2,64km- Horodzisko 4,66km- Krzywe 3,7km- Jelenie Dołki 3,1km – Jarugi 2km- Wieża widokowa Tartaczna Góra Zwierzyniec 3,6 km- Karczma Młyn Zwierzyniec 2,2 km- Żurawnica 5,1km- szlak Czarna Perła- Topólcza 2,5km- Las Cetnar 4,1km

    Lista uczestników
  • 6 - Szczebrzeszyn 34,43 km : Szczebrzeszyn – Trasa Green Velo – Zwierzyniec 10,9km – Rudka 2,2km – Szlak Czarna Perła –– Tartaczna Góra Zwierzyniec- Jarugi 1,7km – Obrocz 1,7km – Biały Słup 1,7km- Malowany Most 2,17km- Stawy Echo 2,46km – Wywłoczka 4km – Topólcza 3,5km – Kawęczynek Las Cetnar 4,1km

    Lista uczestników
  • 7 - Zamość 46,59 km: Zamość Rynek Wielki – Mokre 4,5km - Kąty Drugie 9,29 – Bór 9,1km- Jarugi 6,2 km- Wieża widokowa Tartaczna Góra Zwierzyniec 3,6 km- Karczma Młyn Zwierzyniec 2,2 km- Żurawnica 5,1km- szlak Czarna Perła- Topólcza 2,5km- Las Cetnar 4,1km

    Lista uczestników
  • 8 - Zamość 56,99 km: Zamość Rynek Wielki 0,0 km – Mokre 4,5km - Kąty Drugie 9,29km – Bór 9,1km- Jarugi 6,2 km- Wieża widokowa Tartaczna Góra Zwierzyniec 3,6 km- Karczma Młyn Zwierzyniec 2,2 km- Bagno 1,7km- Turzyniec 2,4km- Lipowiec 7,5km- Kawęczynek Las Cetnar 10,5km

    Lista uczestników
  • 9 - Goraj – grupa łączy się z grupami z Radecznicy i Frampola w miejscowości Chłopków 32,24 km: Goraj Rynek - szlak zielony – Sawina Góra 3 km - Zastawie 1 km - Tłomska Góra - Smylowska Góra 5,8 km – Góra Łysiec 1,6 km - Chłopków Stok 5,4 km - Zaburze 3 km - Świniarki 7,1 km – Las Cetnar 5,34km

    Lista uczestników
  • 10 - Frampol grupa łączy się z grupami z Radecznicy i Goraja w miejscowości Chłopków 35,04 km: Frampol Rynek - szlak Czarna Perła - wieża widokowa Góra Kopyczyna 5 km - Radzięcin 1,5 km - Teodorówka 5,5 km -Komodzianka 2,5 km - Chłopków Wygon 3,6 km - Chłopków Stok 1,5 km - szlak zielony – Zaburze 3 km - Świniarki 7,1 km – Las Cetnar 5,34km

    Lista uczestników
  • 11 - Radecznica grupa łączy się z grupami z Goraja i Frampola w miejscowości Chłopków 20,84 km: Radecznica Urząd Gminy 0,0 km – szlak Czarna Perła - Latyczyn 2,6 km - Chłopków Stok 2,8 km - Zaburze 3 km - Świniarki 7,1 km – Las Cetnar 5,34km

    Lista uczestników
  • 12 - Wilkołaz grupa łączy się z grupą z Radecznicy w Radecznicy 75,34 km: Wilkołaz przy budynku szkoły - Zakrzówek – Tarnawka – Wysokie – Tarnawa Duża – Turobin – Gruszka Zaporska – Radecznica 54,5 km – szlak Czarna Perła - Latyczyn 2,6 km - Chłopków Stok 2,8 km - Zaburze 3 km - Świniarki 7,1 km – Las Cetnar 5,34km

    Lista uczestników
  • 13 - Chełm – start z grupą Gorajec z Agroturystyki Pod Lipą Chłopków: Chełmska Grupa Rowerowa oraz Klub ALFA Świdnik zapisują się do grupy Gorajec.

    Lista uczestników
  • 14 - Gorajec 26,96 km: Gorajec szkoła- Siedzana 0,26km- Wygon 1,1km - Psia Dziura 1km- Tokarka 0,6km – Chłopków 1,47km – Zdybrzki 3km- Kamionka Lasek 1km- Chłopków Agroturystyka Siedlisko 3,09km- Zaburze 3 km - Świniarki 7,1 km – Las Cetnar 5,34km

    Lista uczestników

Lista uczestników:

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Tomasz Banach Biłgoraj
2 Mateusz Sokołowski Zamość
3 Norbert Wiciński Lublin
4 Tomasz Król Biłgoraj
5 Hubert Król Biłgoraj
6 Paweł Porębiak Lublin
7 Ewa Kaczorek Szczebrzeszyn
8 Monika Godzisz Szczebrzeszyn
9 Henryk Godzisz Szczebrzeszyn
10 Paweł Kaczorek Szczebrzeszyn
11 Waldemar Garbaty Szczebrzeszyn
12 Maria Garbaty Szczebrzeszyn
13 Grzegorz Margol Szczebrzeszyn
14 Jarosław Tulikowski Chełm
15 Agnieszka Szczęch Frampol
16 Łukasz Dargiel Biłgoraj
17 Jan KACZOR Biłgoraj
18 Michał Tkaczyk Zamość
19 Andrzej Jajus Zamość
20 Rafał Myszka Zamość
21 Janusz Strykowski Frampol
22 Marta Sznajdrowicz Zamość
23 Jacek Blicharz Biłgoraj
24 Krzysztof Mazur Kraśnik
25 Henryk Ziemian Zamość
26 Iwona Ziemian Zamość
27 Bartosz Ziemian Zamość
28 Dawid Ziemian Zamość
29 Jakub Galewski Zamość
30 Jarosław Zubala Biłgoraj
31 Jakub Pawlos Zwierzyniec
32 Jan Pawlos Zwierzyniec
33 Grażyna Firek Zamość
34 Artur Juszczak Chełm
35 Krzysztof Kimak Józefów
36 Jacek Wójtowicz Wilkołaz
37 Piotr Zaborski Chełm
38 Ryszard Cieniuch Świdnik
39 Stanislaw Haratym Krasnystaw
40 Daniel Nowosad Zamość
41 Jarosław Nowak Zamość
42 Ewa Wrzeszcz Krasnystaw
43 Krzysztof Wrzeszcz Krasnystaw
44 Janusz Lewandowski Krasnystaw
45 Ludmiła Lisowska Krasnystaw
46 Krzysztof Bieniek Krasnystaw
47 Zbigniew Imieliński Lublin
48 Mirosław Późniak Biłgoraj
49 Kazimierz Wancisiewicz Józefów
50 Wioletta Hałas Rejowiec Fabryczny
51 Sławomir Hałas Rejowiec Fabryczny
52 Mariusz Byś Łaszczów
53 Marian Łubiarz Tereszpol Zaorenda
54 Sławomir Kuchta Krasnystaw
55 Katarzyna Huk Zamość
56 Mateusz Huk Zamość
57 Rafał Czuwara Zamość
58 Alicja Czuwara Zamość
59 Małgorzata Koprowska Zamość
60 Jerzy Krawiec Lublin
61 Edmund Mroz Bilgoraj
62 Arleta Waniowska Zamosc
63 PIOTR BULIŃSKI BIŁGORAJ
64 PAWEŁ BULIŃSKI BIŁGORAJ
65 Tomasz Pańczyk Szczebrzeszyn
66 Grzegorz Faryna Biłgoraj
67 Wojciech Smyk Biłgoraj
68 Daniela Węglińska Majdan Stary
69 Marek Konopka Tarnogród
70 Tadeusz Ogrodnik Lublin
71 wojciech Palka Biłgoraj
72 Małgorzata Makowska Biłgoraj
73 Paweł Furmaniak Biłgoraj
74 Lucjan Kowalczuk Józefów
75 Piotr Kowalczuk Józefów
76 Mariusz Kowalczuk Majdan Nepryski
77 Jacek Wroński Biłgoraj
78 Stanisław Wcisło Radecznica
79 Stanisław Dzisiak Zaburze
80 Stanisław Szabat Biłgoraj
81 Piotrek Szabat Biłgoraj
82 Patryk Szabat Biłgoraj
83 Paweł Mazurek Nadrzecze
84 Bogusław Kocira Świdnik
85 Tomasz Dudek Lublin
86 Joanna Pędzisz Lublin
87 Artur Jarszak Ciechanki
88 GRZEGORZ PYZIAK ZAMOŚĆ
89 Eliza Widz Jagusztyn Łazory
90 Tomasz Jagusztyn Łazory
91 Remek Oleszkiewicz Zamość
92 Aleksandra Oleszkiewicz Zamość
93 Paweł Mirosław Zamość
94 TOMASZ KULIK ZAMOŚĆ
95 Radek Skowron Skierbieszów
96 Mariusz Baj Zamość
97 radosław makuch ZAMOŚĆ
98 Jan Zarzycki Zamość
99 Leszek Stręk Świdnik
100 Mieczysław Kołtun Zaburze
101 Renata Czerw Biłgoraj
102 Grzegorz Czerw Biłgoraj
103 Tomasz Suszyna Zamość