Lista uczestników rajdu

Radecznica 36,7 km godzina startu 9:00 Radecznica Urząd Gminy 0,0 km – szlak Czarna Perła w kier. Zakłodzia – Mokrelipie 4,4 km – szlakiem konnym „Stępa” na Pożarki – Pożarki – Świniarki – Szperówka k. pomnika 9,6 km – do szlaku czerwonego (Centralny Szlak Czerwony) zjazd w kierunku Dzielec – Zaburze 8 km – szlak im. Dymitra Gorajskiego w kier. Chłopkowa 5,3 km – podjazd szlakiem zielonym do bunkra Hieronima „Zapory” Dekutowskiego 4,0 km - szlakiem pieszym do wieży widokowej 2,1 km – Gilów - Hosznia meta 3,3 km
2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Paweł Porębiak Lublin
2 ANNA GĄSIOR ŁĘCZNA
3 ANDRZEJ SZPONAR ŁĘCZNA
4 GRAŻYNA SIKORA ŁĘCZNA
5 ZBIGNIEW BAWOŁ TRAWNIKI KOLONIA
6 ANNA BAWOŁ TRAWNIKI KOLONIA
7 TADEUSZ KUŹMA ŁĘCZNA
8 Leszek Siwiec Chełm
9 Waldemar Robak Chełm
10 Jacek Wojciszyn Chełm
11 EDWARD MILIŃSKI ŁĘCZNA
12 Wiktor Połuch Charlęż
13 Bartłomiej Połuch Charlęż
14 Marta Połuch Charlęż
15 Damian Połuch Charlęż
16 Andrzej Tadewicz Stare Chojno
17 JAROSŁAW STOPA ŁĘCZNA
18 Artur Sałaban Radecznica
19 Wojciech Kępka Niemce
20 Katarzyna Kępka Niemce
21 Aleksandra Kępka Niemce
22 Mariusz Chmielewski Latyczyn
23 URSZULA PIECZYKOLAN RADECZNICA
24 LIDIA KUCHARSKA RADECZNICA
25 KACPER KUCHARSKI RADECZNICA
26 Filip Frąk Lublin
27 Agnieszka Krukowska Frąk Lublin
28 Paweł Mączka Łęczna
29 Paweł Sawicki Świdnik
30 Dorota Łapińska Radecznica
31 Agnieszka Górska Lublin
32 Paweł Górski Lublin
33 Łukasz Poździk Sąsiadka 194
34 Renata Poździk Sąsiadka
35 Arkadiusz CEGŁOWSKI LUBLIN
36 Mateusz Cegłowski Lublin
37 Barbara Chromiak Latyczyn
38 Czesław Kosowski Chełm
39 Zbigniew Wyłupek Radecznica
40 Wiesława Śliwińska Wyłupek Latyczyn
41 Bartłomiej Wyłupek Latyczyn
42 Paweł Wyłupek Latyczyn
43 Wojtek Kowalczyk Radecznica
44 Gabriel Kowalczyk Radecznica
45 Rafał Wyroślak Teodorówka
46 Maciej Łapiński Radecznica
47 Sylwia Pilarek Radecznica
48 Paweł Szyszko Lublin
49 Edward Polak Chłopków
50 Ewa Jaskuła Radecznica
51 Marek Orłowski Chełm
52 Halina Zych Zaporze
53 Ireneusz Zych Zaporze
54 Krzysztof Kot Radecznica
55 Karolina Batorska Radecznica
56 Marcin Pietraszek Lublin
57 Justyna Cyper Gryn Latyczyn
58 Natalia Koziej Czernięcin Poduchowny
59 Małgorzata Koziej Czernięcin Poduchowny
60 Marian Cyper Latyczyn
61 Julia Mulawa Olchowiec
62 Renata Kot Zaburze
63 Julia Kot Zaburze
64 Henryk Łapiński Radecznica
65 Bogdan Dużyński Zamość
66 Stanisław Dzisiak Zaburze
67 Amelia Koziej Czernięcin Poduchowny
68 Grzegorz Szumski Załawcze
69 Karolina Wachowicz Gaj Gruszczański
70 Barbara Mamona Żurawie
71 Danuta Mamona Żurawie
72 Andrzej Urabala Rokitów
73 Józef Bielak Zurawie
74 MARZENA JEZIERSKA RADECZNICA