Lista uczestników rajdu

Biłgoraj KOSA 53,04 km, godz. startu 7:35 Zalew Bojary 0,0 km – szlak czerwony i żółty – Rapy Dylańskie 7,1 km – Cyncynopol 3,8 km – szlak zielony Dyle 0,5 km – Kajetanówka 1,8 km – rzeka Gorajec kładka – szlak Dymitra Gorajskiego Lipowiec Góra 4,5 km – Kawęczynek 9,1 km – Las Cetnar 3,0 km – Świniarki 5,5 – Pożarki 2,0 – Zaburze 2,0 km – szlakiem Czarna Perła wzdłuż Latyczyna 4,34 km - szlak zielony im. Dymitra Gorajskiego – podjazd do bunkra Hieronima „Zapory” Dekutowskiego 4,0 km - szlakiem pieszym do wieży widokowej 2,1 km – Hosznia meta 3,3 km
1

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Paweł Szcząchor Biłgoraj
2 Piotr Buliński Biłgoraj
3 Paweł Buliński Biłgoraj
4 Andrzej Ciosmak Biłgoraj
5 Paweł Kusy Biłgoraj
6 Ewa Kusy Biłgoraj
7 Maciej Kusy Biłgoraj
8 Łukasz Zygmunt Biłgoraj
9 Edmund Mróz Biłgoraj
10 Wioletta Hałas Rejowiec Fabryczny
11 Sławomir Hałas Rejowiec Fabryczny
12 Rafal Rzeźnik Ruda Solska
13 Jacek Blicharz Biłgoraj
14 Zbigniew Bednarz Biłgoraj
15 Artur Jarczak Ciechanki
16 Andrzej Kotyrba Rudnik
17 Michał Jakubowski BIŁGORAJ
18 Małgorzata Makowska Biłgoraj
19 Barbara Suszek Lublin
20 Dariusz Suszek Lublin
21 Marcin Bolibok Wólka
22 Bartek Bolibok Wólka
23 Iwona Polakowska Lublin
24 ADAM HASIAK BIŁGORAJ
25 Tomasz Winnicki Biłgoraj
26 Basia Winnicka Biłgoraj
27 Tomasz Rabiej Biłgoraj
28 Lucyna Swatowska Mełgiew
29 Wojciech Swatowski Mełgiew
30 Łukasz Dargiel Biłgoraj
31 Tomasz Żuk Biłgoraj
32 Sebastian Adamczuk Biłgoraj
33 Tomasz Król Biłgoraj
34 Jolanta Król Biłgoraj
35 Marcin Szypulski Biłgoraj
36 Aleksander Szypulski Biłgoraj
37 Daniel Słowik Rzeszów
38 Marek Szozda Zwierzyniec
39 Mateusz Kociuba Zwierzyniec
40 Michał Korga Zwierzyniec
41 Paweł Kajak Szymański Zwierzyniec
42 Marcin Krasny Biłgoraj
43 Maciej Pietruszka Zwierzyniec
44 LESZEK PROCNER GROMADA
45 Jurek Małek Biłgoraj
46 Rajmund Mazurek BIŁGORAJ
47 Paweł Kowalski Biłgoraj
48 Artur Tutka Kolonia Sól
49 Marek Kiełbasa Majdan Gromadzki
50 Piotr Siembida Biłgoraj
51 Wojciech Szabat Biłgoraj
52 Wojciech Adamski Biłgoraj
53 Jacek Wroński Biłgoraj
54 Janusz Rzeźnik Biłgoraj
55 Daniela Węglińska Majdan Stary
56 Marek Konopka Tarnogród
57 Andrzej Jezierczuk Biłgoraj
58 Mariusz Machlarz Lublin
59 Grzegorz Wojdaszko Lublin
60 Bartłomiej Chmielewski Lublin
61 Józef Paluch Biłgoraj
62 Małgorzata Palikot Podlesie
63 Dariusz Kominek Biłgoraj
64 Stefan Cymborski Debica
65 Michał Magoch Biłgoraj
66 Łukasz Zub Biłgoraj
67 Jacdk Metner Biłgoraj
68 Michał Todys Kraków
69 Sławomir Olech Podlesie Małe
70 Iwona Olech Opole Lubelskie
71 Robert Syty Biłgoraj
72 Mateusz Łazorczyk Biłgoraj
73 Dariusz Bąk Biłgoraj
74 Andrzej Kniaź Biłgoraj
75 Tomek Łubiarz Kraków
76 Piotr Szcząchor Biłgoraj
77 Agnieszka Szcząchor Biłgoraj
78 Paweł Mazur Biłgoraj
79 Jarosław Garbacz Janów Lubelski
80 Ewa Garbacz Janów Lubelski
81 Henryk Sadło Biłgoraj
82 Piotr Stec Biszcza
83 Artur Kłodnicki Biłgoraj
84 Stanisław Wojnar Harasiuki
85 Paweł Szajewski Biłgoraj
86 Kazimierz Lewkowicz Sieraków
87 Józef Broda Biłgoraj
88 Wojciech Palka Biłgoraj
89 Mateusz Ostasz Biłgoraj
90 Adam Chromiak Latyczyn
91 Jacek Kostrubiec Biłgoraj
92 Jakub Zdunek Frampol
93 Mateusz Salik Biłgoraj
94 Sławomir Herc Tomaszów Lubelski
95 Jerzy Dziak Biłgoraj
96 Mieczysław Trela Lublin
97 Marcin Sudoł Leżajsk
98 Henryk Batorski Gaj Gruszczanski
99 Janusz Wójcik Biłgoraj
100 Paweł Mączka Biłgoraj
101 Lech Kapica Biłgoraj
102 Mateusz Pisarski Szczebrzeszyn
103 Piotr Myszak Biłgoraj
104 Wiesław Krent Sól
105 Karolina Podgórska Tomaszów Lubelski
106 Sebastian Czereczon Narol
107 Sławomir Kiełbasa Majdan Gromadzki
108 Sławomir Kierepka Biłgoraj
109 Jacek Krukowski Radzyń Podlaski
110 Henryk Marczak Płusy
111 Bogdan Bednarz Gromada
112 PIOTR SARZYŃSKI LUBLIN
113 Mariusz Cich Biłgoraj
114 Krzysztof Cisek Biłgoraj