Lista uczestników rajdu

Szczebrzeszyn 35,3 km godzina startu 8:30. Orientacyjny czas przejazdu wraz z postojem 4,5 godz.

Kierownik: Paweł Kaczorek 664 332 848
Asystent Kierownika: Grzegorz Margol 519 186 495
Asystent Kierownika: Anna Chyżyńska 604 437 196

Szczebrzeszyn pomnik Świerszcza – szlakiem czerwonym do skrzyżowania ze szlakiem zielonym im. Dymitra Gorajskiego – szlakiem im. Dymitra Gorajskiego do pomnika przy drodze krajowej 74 – Centralnym Szlakiem Pieszym do Szperówki Dolnej - Centralnym Szlakiem Pieszym do Sąsiadki, koło grodziska Sutiejsk skręcamy na Pożarki w kierunku Zaburza – Zaburze – Latyczyn – Kolonia Latyczyn – pomnik upamiętniający Szkołę Podchorążych – szlakiem Stępa – wężową drogą do Podlesia Małego – wokół jeziora do Kolonii Hosznia – wieża widokowa – zjeżdżamy ze szlaku Jastrzębia Zdebrz i wjeżdżamy na Szlak Centralny Pieszy i dojeżdżamy do bunkra Hieronima „Zapory” Dekutowskiego w lesie Łysiec – dalej skręcamy na Szlak im. Dymitra Gorajskiego i tym szlakiem dojeżdżamy do mety Rajdu koło lasu Kamionka Latyczyn


2

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Grzegorz Margol Szczebrzeszyn
2 Sławomir Kuchta Krasnystaw
3 Janusz Kotyrba Krasnystaw
4 Mariusz Danielczuk Rejowiec
5 Janusz Kapecki Szczebrzeszyn
6 Andrzej Dzięgielewski Krasnystaw
7 Sławomir Fijałkowski Wywłoczka
8 Jakub Pawlos Zwierzyniec
9 Monika Kasprzak Topolcza
10 Anna Margol Zwierzyniec
11 Zbigniew Kita Szczebrzeszyn
12 Mariusz Sieńczyk Izbica
13 Robert Kasprzak Topólcza
14 Kasprzak Jakub Topólcza
15 Monika Chachaj Wincentów
16 Paweł Mączka Łęczna
17 Hubert Mączka Łęczna
18 Paweł Sawicki Świdnik
19 Paweł Szyszko Lublin
20 Piotr Kołodziejczyk Szczebrzeszyn
21 Bartłomiej Krupa Łęczna
22 Henryk Ziemian Zamosć
23 Anna Gąsior Spiczyn
24 Roman Niedziela Krasnystaw
25 Małgorzata Bednarz Szczebrzeszyn
26 Sebastian Pawelczyk Nielisz
27 Marta Samulak Szczebrzeszyn
28 Aleksander Miszczak Krasnystaw
29 Ewa Miszczak Krasnystaw
30 Andrzej Taradyś Gródki
31 Anna Chyżyńska Zwierzyniec
32 Paweł Kaczorek Szczebrzeszyn
33 Jerzy Bednarz Szczebrzeszyn
34 Krzysztof Złotnik Podstary Zamość