Lista uczestników rajdu

Szczebrzeszyn 28,9 km godzina startu 8:30 Szczebrzeszyn pomnik Świerszcza – Plac Kościuszki/ul. Sobieskiego/ul. Wyzwolenia/ul. Zielona/ul. Ogrodowa/ul. Trębacka, kładką do ścieżki za rzeką Wieprz - zjazd Brody ścieżką rowerową 2,0 km – Kawęcki Młyn – Kawęczyn 3,5 km – Kawęczynek 4,0 – szlakiem im. Dymitra Gorajskiego dojazd do Chłopkowa (przez Świniarki, Zaburze) 9,0 – podjazd szlakiem zielonym do bunkra Hieronima „Zapory” Dekutowskiego 4,0 km - szlakiem pieszym do wieży widokowej 2,1 km – Gilów - Hosznia meta 3,3 km
3

Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
Lp. Imię i nazwisko Miejscowość
1 Maria Sakowicz Mokre
2 Marek Sakowicz Mokre
3 Joanna Pędzisz Lublin
4 Tomasz Dudek Lublin
5 Piotr Jasina Zamosc
6 robert ćwik zamość
7 Tomasz Pańczyk Bodaczów
8 Grzegorz Margol Szczebrzeszyn
9 Ewa Wrzeszcz Krasnystaw
10 Krzysztof Wrzeszcz Krasnystaw
11 Ludmiła Lisowska Krasnystaw
12 Janusz Kotyrba Krasnystaw
13 Sebastian Pawelczyk Szczebrzeszyn
14 Katarzyna Szewczyk Izbica
15 Agata Szewczyk Izbica
16 Józef Szewczyk Izbica
17 Janusz Kapecki Szczebrzeszyn
18 Jakub Kasprzak Topólcza
19 Robert Kasprzak Topólcza
20 Monika Kasprzak Topólcza
21 Sławomir Kuchta Krasnystaw
22 Henryk Zapora Zamość
23 JACEK KROP Zamość
24 Mirosław Dziwota Zwierzyniec
25 Katarzyna Weremczuk Krasnystaw
26 Jakub Pawlos Zwierzyniec
27 Maja Lambert Zwierzyniec
28 Stanislaw Haratym Krasnystaw
29 Jan Lewandowski Krasnystaw
30 Zbigniew Kita Szczebrzeszyn
31 Sylwia Grygiel Szczebrzeszyn
32 Michał Grygiel Szczebrzeszyn
33 Magdalena Wielecka Krasnystaw
34 Janusz Paszko Wywłoczka
35 Renata Paszko Wywłoczka
36 Mariusz Kowalczuk Majdan Nepryski
37 Lucjan Kowalczuk Józefów
38 Rafał Nizio Brody Duże
39 Ryszard Pendel Piaski
40 Marcin Pendel Piaski
41 Paweł Nizio Brody Duże
42 Ewa Kaczorek Szczebrzeszyn
43 Monika Godzisz Szczebrzeszyn
44 Anna Chyżyńska Zwierzyniec
45 Paweł Kaczorek Szczebrzeszyn
46 Henryk Godzisz Szczebrzeszyn
47 Marek Mach Szczebrzeszyn
48 Monika Chachaj Wincentów
49 Mariusz Sieńczyk Wał
50 Barbara Kitowska Szczebrzeszyn
51 Agnieszka Hałasa Brody Duże
52 Kamil Hałasa Brody Duże
53 Józef Mądry Szczebrzeszyn
54 Waldemar Garbaty Szczebrzeszyn
55 Wiesław Gwarda Krsnystaw
56 Krzysztof Zarębski Krasnystaw
57 Agnieszka Bednarz Szczebrzeszyn
58 Jerzy Bednarz Szczebrzeszyn
59 Agnieszka Ładniak Szczebrzeszyn
60 Nikodem Derkacz jpaszko.jp@gmail.com
61 Ewa Miszczak Krasnystaw
62 Aleksander Miszczak Krasnystaw
63 Krzysztof Kimak Józefów
64 Sławomir Bednarczyk Józefów
65 Henryk Bednarczyk Józefów
66 Piotr Litwin Józefów
67 Katarzyna Zalewska Gródki Pierwsze
68 Mirosław Jakowiecki Zwierzyniec
69 Ewa Jakowiecka Zwierzyniec
70 Roman Niedziela Krasnystaw
71 Piotr Kołodziejczyk Szczebrzeszyn
72 Małgorzata Garbaty Szczebrzeszyn
73 Bogusław Garbaty Szczebrzeszyn
74 Dariusz Wojciechowski Józefów
75 Mirosław Naklicki Zamość
76 Aleksander Wróbel Wielącza
77 Paulina Wróbel Wielącza
78 Bożena Zapalska Świdnik
79 Jerzy Jung Świdnik
80 Paweł Stefańczyk Lublin
81 Karolina Fijałkowska Świdnik
82 Magdalena Borowiec Różycka Świdnik
83 Maciej Michałowski Świdnik
84 Krzysztof Złotnik Podstary Zamość
85 Marian Jurkiewicz Siennica Różana
86 Marian Choma Piaski
87 Anna Choma Piaski
88 Paulina Garbaty SZCZEBRZESZYN
89 Angelina Szarafin Zamość