Aktualności

2021-09-28

Podziękowanie dla uczestników XIV Ogólnopolskiego Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego

W imieniu Organizatora XIV Ogólnopolskiego Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego - Stowarzyszenia Przyjaciół Roztocza Jastrzębia Zdebrz - serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w rajdzie i jak co roku, tworzenie wspaniałej atmosfery. Do zobaczenia za rok!

więcej »
2021-09-10

Informacja o ubezpieczeniu uczestników Rajdu

Stowarzyszenie Przyjaciół Roztocza "Jastrzębia Zdebrz" informuje, że wszyscy uczestnicy XIV Ogólnopolskiego Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego „Jastrzębia Zdebrz” – poznaj Green Velo, którzy zapisali się na stronie internetowej do dnia 09.09.2021. do godziny 24.00, zostali ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Polisa, warunki ubezpieczenia oraz klauzula informacyjna RODO w załączeniu.

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi  informacjami.

więcej »
2021-09-07

Zapisy na XIV Rajd przedłużone

W związku z bardzo dużą ilością osób chętnych do wzięcia udziału w XIV Ogólnopolskim Roztoczańskim  Rajdzie Rowerowym  „Jastrzębia Zdebrz” – Poznaj Green Velo, którzy nie zdążyli w wyznaczonym terminie zapisać się na Rajd,  Stowarzyszenie na ich prośbę przedłuża termin internetowych zapisów i wnoszenia opłat do dnia 09 września 2021r. (włącznie) do godz. 24.00.

Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy piękną słoneczną pogodę.

więcej »
2021-08-10

Tour de Pologne 2021 - link do filmów na kanale Youtube

W związku z przejeżdżającymi drogami Roztocza cyklistami startującymi w tegorocznym Tour de Pologne, prezentujemy kilka filmów pod załączonym linkiem. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia.

youtube.com/playlist

więcej »
2021-08-06

Informacje organizacyjne - możliwość dołączenia do grup startowych

W związku z pojawiającymi pytaniami o możliwość zorganizowania grup z miejsc innych, niż ustalone do tej pory informujemy, iż w tym roku z przyczyn organizacyjnych nie jest to już możliwe, ale zajmiemy się tym w przyszłym roku - pod warunkiem zebrania grupy min. 15 osób z miejsca startu.

W tym roku proponujemy alternatywne rozwiązanie. Osoby chcące wystartować w rajdzie mogą dopisać się do grupy najbliżej miejsca planowanego startu, a następnie dołączyć do niej na starcie, wyjeżdżając odpowiednio wcześniej. Podkreślamy jednak, że osoby, które zdecydują się na pokonanie odcinka od miejsca startu indywidualnego do miejsca oficjalnego startu grupy biorą za siebie w tym czasie pełną odpowiedzialność - nie będzie oczywiście możliwości zapewnienia każdemu kierownika, serwisu itd. Dopiero w momencie dołączenia do grupy indywidualni cykliści stają się jej częścią.

więcej »
2021-08-06

Informacje organizacyjne - płatność i pakiety startowe

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem wpłat online można dokonywać do 6.09.2021 r. (włącznie), w dowolnym momencie od zapisu - linki do płatności dostępne są pod formularzem zapisowym w opisach tras.
Równocześnie podkreślamy możliwość odbioru pakietu startowego w terminie od 30.08.2021 do 9.09.2021 w siedzibie Stowarzyszenia (Biłgoraj, ul. Kościuszki 15) w godzinach od 7:00 do 15:00. Zachęcamy do skorzystania z tego rozwiązania.

więcej »
2021-08-02

Wykaz tras 2021

Przedstawiamy wykaz tras tegorocznego Rajdu. Plik dostępny jest do pobrania w formacie PDF.

więcej »
2021-08-01

Regulamin XIV Ogólnopolskiego Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego "Jastrzębia Zdebrz"

 Przedstawiamy regulamin tegorocznego Rajdu. Zachęcamy do zapoznania się.

więcej »
2021-07-30

XIV Ogólnopolski Roztoczański Rajd Rowerowy "Jastrzębia Zdebrz"

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków oraz pasjonatów turystyki rowerowej do udziału w kolejnej edycji wydarzenia, które odbędzie się 12.09.2021 r.

Przedstawiamy Państwu tegoroczny plakat XIV Ogólnopolskiego Roztoczańskiego Rajdu Rowerowego "Jastrzębia Zdebrz", którego autorem jest Pan Krzysztof Borowy.

Tym razem Rajd "Jastrzębia Zdebrz" zakończy się w na Przykrej Górce w okolicy Smorynia.
 
Pozostałe informacje pojawią się 1.08.2021r. na naszej stronie internetowej. 

Na bieżąco będziemy umieszczać komunikaty organizacyjne.

Serdecznie zapraszamy!
 
 
więcej »
2021-02-05

Mapy szlaków turystycznych - tymczasowy brak dostepu

 Informujemy, że ze względu na fakt, iż wtyczka Flash została wycofana z użytku, mapy szlaków turystycznych są tymczasowo niedostępne. Prace nad ich przywróceniem trwają, postaramy się rozwiązać ten problem jak najszybciej.

więcej »